Grupa nauczycieli naszej szkoły uczestniczyła w konferencji naukowej „Wyzwania współczesnej edukacji”, która była okazją do zdobycia nowych doświadczeń, wymiany inspiracji oraz rozmów o kierunkach rozwoju współczesnej szkoły.
Podczas wydarzenia uczestnicy wysłuchali wystąpień prelegentów: Łukasza Szeligi – edukatora i szkoleniowca, który mówił o potrzebach współczesnej edukacji oraz budowaniu empatycznej społeczności szkolnej, a także Dawida Łosińskiego, znanego jako Pan Belfer, który poruszył temat odwagi w działaniach nauczyciela oraz budowania pozytywnego wizerunku szkoły.
Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorek konferencji – pani Joanny Kozłowskiej, rodzica naszej szkoły, oraz pani Justyny Kotowicz, nauczycielki naszej szkoły – za przygotowanie wartościowego i inspirującego wydarzenia.
Udział w konferencji był dla naszych nauczycieli cenną okazją do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia nowych pomysłów do codziennej pracy z uczniami.