35 lat ZSS STO
Miniony tydzień stał pod znakiem wyjątkowych, jubileuszowych wydarzeń w naszej szkole. Za nami dwa wielkie przedsięwzięcia : Bieg dla serca oraz konkurs “Omnibus szczecinecki”
Bieg dla Serca, był niezapomnianym sportowym świętem z głębszym przesłaniem - zbieraliśmy na sprzęt AED, który podniesie bezpieczeństwo w naszej szkole.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów klas 5C, 7 oraz 8 SSP za pomoc przy organizacji tego radosnego wydarzenia. Ogromne wyrazy wdzięczności składamy panu Marcinowi Drewnowskiemu – współorganizatorowi biegu.
Pan Marcin zabezpieczył całą imprezę od strony medycznej i jest również pomysłodawcą zbiórki na zakup szkolnego defibrylatora (AED). Dziękujemy za serce oddane tej inicjatywie!
Międzyszkolny Konkurs Wiedzowy „Omnibus Szczecinecki” – edycja jubileuszowa
Nasza szkoła ponownie stała się areną zmagań najtęższych umysłów! Tegoroczna, jubileuszowa edycja miała wyjątkowy, sentymentalny charakter. Na scenę „Omnibusa” – po latach przerwy – powrócił w roli prowadzącego pan Janusz Rautszko, któremu dziękujemy za profesjonalizm, charyzmę i stworzenie wspaniałej atmosfery, którą pamiętają pokolenia naszych absolwentów. Nagrody dla uczestników ufundowało Nadleśnictwo Szczecinek.
Dziękujemy wszystkim – uczniom, nauczycielom, rodzicom i przyjaciołom szkoły – za wspólne tworzenie historii naszej szkoły!
Marta Kobyłecka
OMNIBUS - wczoraj i dzisiaj
6Konkurs plastyczny
Jubileuszowy kalendarz z okazji 35-lecia naszej szkoły.
Ten unikatowy projekt to nie tylko praktyczny dodatek do domu czy biura, ale przede wszystkim piękna kronika naszej wspólnej historii. Kalendarze w edycji limitowanej są dostępne w sekretariacie szkoły w promocyjnej cenie 35 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zasili szkolny fundusz na realizację przedsięwzięć naukowych i artystycznych.
8
Sadzimy krokusy !!!
W ramach obchodów jubileuszu 35-lecia naszej szkoły uczniowie wspólnie z nauczycielami i dyrekcją zasadzili krokusy, które już wiosną rozkwitną pełnym blaskiem, upiększając szkolny teren.
Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Kin z Koła Gospodyń Wiejskich w Radomyślu za przyłączenie się do naszej inicjatywy oraz za specjalistyczną pomoc w nasadzeniach krokusów.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu nasza szkoła wiosną rozkwitnie nie tylko kolorami krokusów, ale także duchem współpracy i wspólnego działania.