Dzisiaj w Centrum Konferencyjnym Zamek odbył się się konkurs Wiedzy o Parlamencie RP pod patronatem Burmistrza Miasta Szczecinek skierowany do uczniów szczecineckich szkół podstawowych.
Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie z klasy 8 Maksymilian Paszkiewicz i Ian Michalski.
Ósmoklasiści wykazali się szeroką wiedzą parlamentarną. Wygraną w konkursie jest wyjazd do Warszawy i wizyta w Sejmie RP oraz zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Grupa 45 uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów pojedzie 8 marca 2024r. z Panią Renatą Rak Posłanką na Sejm RP na wycieczkę do Warszawy. Gratulujemy naszym uczniom, SAPiK w Szczecinku świetnej organizacji, a współorganizatorom wyjątkowej nagrody głównej.